Lista wystawców

Lista wystawców 2018-04-12T08:59:41+00:00

vendoria.pl to wykraczający poza dotychczasowe schematy portal, „przeszukujący” na nasze życzenie inne portale zakupowe i aukcyjne. Portal oszczędza ogromną ilość naszego czasu i pozwala zaoszczędzić spore kwoty pieniędzy oraz nerwów.
Jest on efektem rozwijanej przez SoftWizard technologii, umożliwiającej błyskawiczne sprawdzenie ofert wszystkich sklepów, aukcji czy zakupów grupowych.

eVolpe specjalizuje się w konsultingu i wdrożeniach systemów klasy CRM w średnich i dużych firmach. Jesteśmy ekspertami na rynku systemów CRM. Doradzamy, analizujemy i dobieramy odpowiednie oprogramowanie CRM, które następnie wdrażamy i odpowiednio dostosowujemy. Dbamy o nowoczesność i maksymalną użyteczność implementowanych rozwiązań, których podstawę stanowią znane i nagradzane na całym świecie systemy SugarCRM oraz SuiteCRM.

Evolpe Consulting Group Sp. z o.o. Sp. k.
Aleje Solidarności 46
61-696 Poznań

Misją firmy KOMPAX jest tworzenie oprogramowania i rozwiązań informatycznych, pozwalających na prowadzenie działalności gospodarczej w Internecie. Wierzymy, że Internet jest przestrzenią biznesową dla każdej firmy, a dzięki swym właściwościom, skutecznie skraca odległość pomiędzy firmą a jej klientami.
Będziemy prezentować nową wersję naszego flagowego programu o nazwie iVend oraz wersję działającą w chmurze.

KOMPAX Piotr Pawlus
ul. Szkolna 5b/16, 55-010 Radwanice
mail: biuro@kompax.it
telefon: 603792857
www: http://www.kompax.it
www: http://www.ivend.pl

Linxdatacenter jest międzynarodowym dostawcą centrów danych charakteryzujących się neutralnością operatorską. Z główną siedzibą w Amsterdamie oraz biurami w Europie Środkowej i Wschodniej, łączy Wschód i Zachód dostarczając klientom wysoce bezpieczne i zaawansowane rozwiązania IT.

Linx Data Center Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 91
02-001 Warszawa
T: +48 22 379 63 30

Makeitright utworzyły, w roku 2013, osoby z doświadczeniem w projektowaniu, wdrażaniu i rozwoju procesów zarzadzania jakością systemów biznesowych oraz IT. Firma oferuje rozwiązania oraz usługi w obszarze automatyzacji testów, robotyzacji procesów i business intelligence.

makeitright sp. z o.o.
ul. Świeradowska 51 A
02-662 Warszawa
www.makeitright.pl
kontakt@makeitright.pl

Agencja Croo S.A. oferuje usługi w obszarze marketingu interaktywnego, tworzenia aplikacji, marketingu nowoczesnego, multimedialnego, a także działania tradycyjne typu kreacje, projekty graficzne, eventy, kongresy, materiały reklamowe itp. W zakresie rozwiązań nowoczesnych oferujemy m.in. aplikacje mobilne rozszerzona rzeczywistość translook ściany interaktywne holohostessa beacony modelowanie 3D budowanie stron i oprogramowania wszelkie rozwiązania IT kreacje, projektowanie i realizacja kampanii marketingowych CI rozwiązania ESB Lub po prostu adres www: http://www.croo.com.pl/
Dane teleadresowe CROO SA
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166,
18-400 Łomża
Adres BIURO (Korespondencja):
ul. Świetlików 8/50,
01-389 Warszawa
(22) 40 45 656

Tremark Sp. z o.o., bazując na ponad 20- letnim doświadczeniu, świadczy usługi w zakresie sprzedaży produktów i usług IT, zgodnych z RODO. Naszym priorytetem jest dopasowanie usług do potrzeb i wymagań klienta – minimalizując koszty i maksymalizując zadowolenie. Korzystając z naszych rozwiązań, klient oszczędza czas i pieniądze, bo wszystkim zajmujemy się właśnie MY- kompleksowo!

Tremark Sp. z o.o.
ul. Modlińska 129. lok U22
03-186 Warszawa
tel.: +48 22 888 20 80
fax.: +48 22 636 55 63
www.tremark.pl

DLabs to zespół ekspertów Data Science dostarczający kompleksowe rozwiązania oraz systemy IT wraz z algorytmami Machine Learning i Artificial Intelligence, które maksymalizują zyski klientów biznesowych i minimalizują ryzyko związane z wdrożeniem.

DLabs sp. z o.o.
Lęborska 3B / 1.36
www.dlabs.pl
biuro@dlabs.pl
+48587436417

Eracent jest od dwudziestu lat wiodącym dostawcą rozwiązań za zakresu IT Asset Management i Software Asset Management. Pomagamy naszym klientom w optymalizacji wykorzystania sprzętu IT, optymalizacji wykorzystania licencji na oprogramowanie, optymalizacji umów utrzymaniowych i obronie przed audytem dostawców oprogramowania. Nasze rozwiązanie umożliwia kadrze zarządzającej przedsiębiorstwa skuteczne planowanie inwestycji w IT i efektywny pomiar i kontrolę wykorzystania posiadanych zasobów. Pracujemy zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami jak i dużymi koncernami o zasięgu międzynarodowym. Oprogramowanie jest w 100% produktem polskim.

Nasz adres: ul. Drawska 19,

02-202 Warszawa,

tel. 664985320.

Bs4 wychodzi poza schemat gotowych systemów, aby oprogramowanie było dopasowane do działań firmy, a nie odwrotnie. System bs4 Ultra – rozwijany od 2002 roku aktualnie jest kompleksowym programem do zarządzania firmą, zintegrowanym z wieloma innymi rozwiązaniami biznesowymi.

bs4 business solutions sp. z o.o.
Słowackiego 35/5
60-824 Poznań
+48 61 848 44 23
sales@bs4.pl

Globe IT to profesjonalny dostawca rozwiązań software i hardware. Zespół tworzą specjaliści mający osiągnięcia w różnych dziedzinach związanych z wytwarzaniem aplikacji oraz systemów informatycznych, co pozwala tworzyć interdyscyplinarne zespoły realizacji. Jej klientami są firmy zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego w Polsce i na całym świecie. Specjalizacja: Business Intelligence & Big Data (analiza danych, planowanie, budżetowanie), Business Process Automation (BPA), systemy elearningowe, Game Development, VR/AR, Blockchain (ICO i Smartcontract), SmartCity i Digital Signage.

Globe IT Sp. z o.o.
Gżegżółki 11, 02-804 Warszawa
www.globeit.pl
biuro@globeit.pl
Tel. +48222445500

Agencja Interaktywna Social Media London Style Sp.z o.o. specjalizuje się w tworzeniu strategii obecności marek w mediach społecznościowych. Pomaga firmom zwiększyć sprzedaż, świadomość o marce oraz zbudować wizerunek pracodawcy.

Adres: Tychy, ul. Fabryczna 5
Telefon:+48327803031
Email: office@smls.pl

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej „ZETO” powstał w 1966 roku jako Ośrodek Obliczeniowy, a następnie przekształcił się w samodzielną pierwszą na Lubelszczyźnie firmę informatyczną. Od początku swojego istnienia zakład zajmował się świadczeniem usług informatycznych na rzecz podmiotów gospodarczych i administracji państwowej. Obecnie ZETO Sp. z o.o. w Lublinie jest dynamicznie rozwijającą się firmą projektującą i wdrażającą rozwiązania informatyczne.

ZAKŁAD ELEKTRONICZNEJ TECHNIKI OBLICZENIOWEJ „ZETO” Sp. z o.o.
z siedzibą w Lublinie, ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin

Tickerence to aplikacja mobilna skupiająca ludzi zorientowanych na rozwój osobisty i biznesowy. Jest to miejsce, w którym znajdziesz najważniejsze biznesowe wydarzenia. Nie musisz już więcej szukać w trakcie wyjazdu: biletu, agendy czy numeru telefonu do organizatora. Wszystkie te informacje dostępne są od teraz w jednym miejscu.

TICKERENCE
Włocławska 167, 87-100 Toruń
+48 722 577 389
biuro@tickerence.pl
www.tickerence.com

Szeptuchy.pl to firma zajmująca się Marketingiem Szeptanym. Swoje pierwsze kroki stawiała w świecie offline, by przejść do tzw. Buzz Marketingu w trybie online. Szeptuchy.pl są połączeniem marketingu, reklamy i PR. Firma działa na forach internetowych, portalach opiniujących, gdzie aktywizuje internautów do żywej dyskusji o produktach swoich klientów. Szeptuchy.pl reagują na hejt, zmieniają postrzeganie marki, wzmacniają wizerunek i nie pozwalają na fałszywe zakrzywianie rzeczywistości w sieci. Hasło reklamowe firmy to „Zaufaj profesjonalistom, którzy biorą odpowiedzialność za to co piszą”.

W N7 Mobile ważne są dla nas potrzeby naszych klientów, wizje oraz emocje, które zmieniamy w najnowocześniejsze rozwiązania. Tworzymy niekonwencjonalne aplikacje z unikatowymi interfejsami użytkownika. Na swoim koncie mamy ponad 50 najwyższej klasy produktów dla klientów biznesowych. Zapraszamy do spotkania z naszym doświadczonym zespołem, aby uwolnić potencjał Twojego biznesu.

Pentacomp Systemy Informatyczne S.A jest niezależnym producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla wiodących firm komercyjnych i organizacji z sektora publicznego. W ciągu 23-letniej działalności, zrealizowali ponad 1000 projektów.
Jednym z obecnie prowadzonych projektów jest Airvein – pierwszy na świecie system transportu przesyłek medycznych za pomocą autonomicznych dronów, dedykowany dla obszarów miejskich.

https://www.pentacomp.pl
sprzedaz@pentacomp.pl
Tel. 22 4175710

Greeneris, jako partner marek takich jak VMware oraz Cisco, posiada w swoich szeregach specjalistów z zakresu Enterprise Mobility Management. Daje nam to kompetencje do profesjonalnego doradztwa, wdrożenia i wsparcia obsługi proponowanych rozwiązań do zarządzania urządzeniami mobilnymi. Nasza oferta systemów do wirtualnych spotkań i telekonferencji dodatkowo usprawnia  i zabezpiecza komunikację zespołów.

Greeneris Sp. Z o. o.
ul.Górczewska 216 lokal 404, 01-460 Warszawa
http://www.greeneris.com/
biuro@greeneris.com
tel. +48 22 439 03 20

PushPushGo to najszybciej rozwijająca się platforma do tworzenia, targetowania oraz automatyzacji notyfikacji web push w Polsce. Umożliwia Klientom wysyłkę powiadomień na ekrany komputerów oraz urządzeń mobilnych ich odbiorców, nawet gdy przeglądają obecnie inną stronę internetową. Na dostarczalność notyfikacji nie ma wpływu ani Adblock ani filtry antyspamowe

PushPushGo sp. z o.o.
hello@pushpushgo.com
+48123125213

MTT Polska istnieje na rynku od ponad 25 lat. W ostatnim czasie prężnie rozwijamy nasz dział druku 3D. Wspieramy naszych Klientów dostarczając technologię druku 3D, dzięki której mogą Państwo szybko i tanio uzyskać prototypy lub krótkie serie produktów.

ul. Siodlarska 12 lok. 5
01-464 Warszawa
Tel. 22 532 20 00
e-mail: biuro@mt.net.pl

Axence od ponad 13 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT

Axence Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Na Zjeździe 11
30-527 Kraków
Telefon: +48 12 426 40 35
E-mail: sprzedaż@axence.net